Red Kit ekranlara dönüyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.05.2021 tarih ve 13:50 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Red Kit ekranlara dönüyor

makale içerik

Red Kit ekranlara dönüyor
Kısa Linki Kopyala

Red Kit ekranlara dönüyor

Belçikalı karikatürist Morris (1923-2001) tarafından çizilen, ve çizgi filmi yayınlanan gölgesinden hızlı silah çeken yalnız kovboy Red Kit ekranlara dönüyor. Yeni seride Red Kit'in sadık beyaz atı Düldül (Jolly Jumper) ve sevimli köpeği Rin Tin Tin (Rantanplan) dahiml tüm karakterler yer alacak.

Federation Entertainment, çok satan efsane Red Kit çizgi roman serisinden uyarlanacak olan ve popüler Fransız aktör Michael Youn'un da ortak yapımcı olarak dahil olacağı yeni bir seri geliştiriyor. 
Şirket, Amerika'nın Vahşi Batı'sında yalnız bir kovboy olan Red Kit'in etrafında dönen hikayenin, Luke Comics'ten görsel-işitsel uyarlama haklarını almak için Fransız şirket Un pour Tous Productions'la birlikte çalıştı.

İSMİ AÇIKLANMADI

Resmi olarak ismi açıklanmayan dizide; Daltonlar, Calamity Jane, Pat Poker ve Rantanplan dahil olmak üzere Red Kit'in (Lucky Luke) tüm renkli karakterleri yer alacak.

"SABIRSIZLANIYORUM"

Michael Youn, dizinin ortak yaratıcısı, sanatsal yapımcısı ve yönetmeni olarak da görev alacak. Fransa’nın en popüler aktörlerinden ve komedi yönetmenlerinden biri olarak kabul edilen Youn, "Çizgi romanların büyük bir hayranı olarak bu maceranın bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım ve izleyicilerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

"ÜRÜTMEK ÇOCUKLUK HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEKTİR"

Şirketin kurucusu Pascal Breton ise "Üretmek, çocukluk hayallerini gerçekleştirmektir. Bugün sahip olduğumuz hayali bir dünyada, yetenekli Michael Youn'la Red Kit ve Daltonların efsanevi evrenini tercüme etme fırsatımız harika bir şey ve dünyayla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar