Şahsiyet’in Meksika uyarlaması Asesino del Olvido seyirciyle buluşuyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.09.2021 tarih ve 11:39 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Şahsiyet’in Meksika uyarlaması Asesino del Olvido seyirciyle buluşuyor

makale içerik

Şahsiyet’in Meksika uyarlaması Asesino del Olvido seyirciyle buluşuyor
Kısa Linki Kopyala

Şahsiyet’in Meksika uyarlaması Asesino del Olvido seyirciyle buluşuyor

puhutv orijinal dizisi Şahsiyet’in Meksika uyarlamasından tanıtımı yayınlandı. Asesino del Olvido Ekim’de seyirciyle buluşacak,.

Meksika yapımı ve ünlü aktör Damián Alcázar ile genç aktris Paulina Gaitán'ın başrolde olduğu yeni Max Original dizisi Asesino del Olvido önümüzdeki Ekim ayında HBO Max'te yayınlanacak.

UYARLAMAYA DESTEK OLDULAR

Şahsiyet’in senaryo yazarı Hakan Günday ve yönetmeni Onur Saylak’ın da uyarlamasına katkıda bulunduğu 10 bölümlük dizinin tüm Amerika ve İspanya dışındaki ülkeler için distribütörlüğünü ise Madd Entertainment üstlenecek.

Uluslararası Emmy ödülü sahibi, ülkemizde de El Chapo dizisiyle bilinen Meksikalı yönetmen Ernesto Contreras ve Jorge Michel Grau tarafından çekilen dizi Alzheimer teşhisi konan Pascual León’un (Alcázar) geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena (Gaitan) ile yollarının kesişmesini anlatacak.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar