Sakıp Sabancı Müzesi’nin 'Müzede Yoga' etkinliği başlıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 08.06.2021 tarih ve 11:32 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Sakıp Sabancı Müzesi’nin 'Müzede Yoga' etkinliği başlıyor

makale içerik

Sakıp Sabancı Müzesi’nin 'Müzede Yoga' etkinliği başlıyor

Sakıp Sabancı Müzesi’nin 'Müzede Yoga' etkinliği başlıyor

Sakıp Sabancı Müzesi’nin (SSM) her yıl Cihangir Yoga işbirliğiyle düzenlediği ve yogaseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Müzede Yoga etkinliği 9 Haziran Çarşamba günü başlıyor.

Sakıp Sabancı Müzesi’nin (SSM)  geleneksel yaz etkinlikleri arasındaki yerini alan ve düzenlenmeye başladığı günden bu yana 20 bine yakın yoga severi ağırlayan “Müzede Yoga”, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Boğaz manzarasına karşı gerçekleştirilecek. 

Her yıl Cihangir Yoga işbirliğiyle düzenlediği ve yogaseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Müzede Yoga etkinliği 9 Haziran Çarşamba günü başlıyor.

Cihangir Yoga eğitmenleri eşliğinde her seviyeden katılımcıya açık ve ücretsiz olacak etkinlik, her çarşamba 07.00 - 08.00 saatleri arasında düzenlenecek.

Sosyal mesafe kuralları gereği katılımcı sayısının 50 olarak belirlendiği Müzede Yoga derslerine etkinlikten bir gün önce SSM’nin web sitesi üzerinden kayıt olmak gerekecek.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar