Scarlett Johansson, Marvel'dan ayrılışı hakkında konuştu: Acı tatlı bir durum

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.07.2021 tarih ve 11:05 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Scarlett Johansson, Marvel'dan ayrılışı hakkında konuştu: Acı tatlı bir durum

makale içerik

Scarlett Johansson, Marvel'dan ayrılışı hakkında konuştu: Acı tatlı bir durum
Kısa Linki Kopyala

Scarlett Johansson, Marvel'dan ayrılışı hakkında konuştu: Acı tatlı bir durum

Marvel Evreni'nde son kez Black Widow (Kara Dul) ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Johansson vedası hakkında konuştu.

Marvel Evreni'nden canlandırdığı Natasha Romanoff karakteriyle kariyerinde zirve yapan Scarlett Johansson, Black Widow'a (Kara Dul) vedası hakkında konuştu.Beyazperde'nin haberine göre Johansson, Marvel'den ayrılışını acı tatlı bir durum olarak nitelendirdi. Hollywood yıldızı "Marvel ailemle birlikte çalıştığım harika bir 10 yıldı. Hep sabırsızlıkla beklediğim gibi her 18 ayda ya da 2 yılda bir onları görmemeyi özleyeceğim. Ama gerçekten bu filmle gurur duyuyorum" dedi.36 yaşındaki oyuncu "Bence bu kadar başarılı olma yoluna gitmemiz harika. Bu film şimdiye kadar çektiğimiz diğer Marvel filmlerinden çok farklı. Dediğim gibi acı tatlı" yorumunda bulundu.Marvel'in her zaman yeni başlangıçlara odaklanan bir oluşum olduğuna dikkat çeken stüdyo başkanı olan Kevin Feige ise Scarlett Johansson'un Black Widow filminin yapımcısı olduğuna dikkat çekti.Feige "Harika yönetmenimiz olan Cate Shortland’i bize getiren de oydu. Eğer şanslıysak onunla ileride, mümkün olan her şekilde çalışmak isterim" dedi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar