Sean Lock hayatını kaybetti

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 19.08.2021 tarih ve 11:09 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Sean Lock hayatını kaybetti

makale içerik

Sean Lock hayatını kaybetti
Kısa Linki Kopyala

Sean Lock hayatını kaybetti

Ünlü komedyen ve oyuncu Sean Lock, yaşamını yitirdi. Cilt kanserine yenik düşen 58 yaşındaki Lock'un cenaze törenine dair bir bilgi paylaşılmadı

İngiliz komedyen Sean Lock'tan acı haber geldi. Bir süredir cilt kanseri ile mücadele eden Lock, hayatını kaybetti. 58 yaşında hayata veda eden Sean Lock'un vefat haberini menajeri doğruladı. Ünlü komedyenin evinde yaşamını yitirdiği ve son anlarında ailesinin yanında olduğu belirtildi.

Anoushka Nara Giltsoff ile evli ve 3 çocuk babası olan Sean Lock, 8 Out of 19 Cats, 15 Storeys High ve The Last Leg gibi şovlarda boy göstermişti.

SEAN LOCK KİMDİR?

Woking'de doğan Sean Lock, 1980'li yıllarda okulu bırakarak, inşaatta çalışmaya başladı. Lock, öümüne neden olan cilt kanserine de bu dönemde yakalandı.

EN İYİ CANLI KOMEDİ ÖDÜLÜ

Sean Lock, tedavi olup, iyileştikten sonra kariyerine değiştirip, komediye yönlendi. 1993'de Newman ve Baddiel'de Rob Newman ve David Baddiel'in yanında yer aldı. 2000 yılında British Comedy Awards'ta En İyi Canlı Komedi dalında ödül kazandı.

Lock, 2008 yılında The Big Fat Quiz of the Year'da boy gösterdikten sonra BBC sitcom'u 15 Storey High'ı yazdı ve yapımda bizzat rol aldı. Sean Lock, son olarak 8 Out Of 10 Cats'te oynadı.

Ada Masalı 10. yeni bölüm ön izleme sahnesi

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar