SON DAKİKA: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.06.2021 tarih ve 19:12 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. SON DAKİKA: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu

12052kez okunmuş Metni Okut Okumayı Durdur Paylaş

makale içerik

SON DAKİKA: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu
Kısa Linki Kopyala

SON DAKİKA: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu

SON DAKİKA: Teknik direktörlük görevine kimin getirileceği merakla beklenirken Fenerbahçe yönetimi bir açıklama yaptı.  Sözleşme sürecinin tamamlanmadığına dikkat çeken yönetim, ''Yeni teknik direktörümüz birkaç gün içinde camiamız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır" ifadelerine yer verdi.

Son dakika haberi! 

Fenerbahçe Kulübü, futbol A takımının yeni teknik direktörünün birkaç gün içinde kamuoyuna duyurulacağını bildirdi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, futbol takımının yeni sezon yapılanması kapsamında teknik direktör anlaşmasının yeni sezonu ve gelecek yılları kapsayacak uzun vadeli bir planlama ile yapılacağı kaydedildi.

Yeni teknik direktörün çok yönlü bir değerlendirmeden geçtiğinin aktarıldığı açıklamada, "Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, önümüzdeki sezon için mutlak şampiyonluk hedefi ile yola çıkarken, camiamızı mutlu edecek sonuçlara imza atacak teknik direktörümüzü kulübümüzün imkanları başta olmak üzere, uzun vadeli futbol aklı, oynatacağı oyun sistemi gibi detayları ile değerlendirmekteyiz. Bu doğrultuda, bugün açıklamayı planladığımız teknik direktörümüz ile ilgili imza aşamasına gelinmiş olmasına rağmen sözleşme süreci nihayete ermemiştir. Sözleşme sürecinin nihayete ermesiyle birlikte yeni teknik direktörümüz birkaç gün içinde camiamız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır." ifadeleri kullanıldı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar