Stavroz grubu Türkiye'ye geliyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 10.09.2021 tarih ve 14:51 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Stavroz grubu Türkiye'ye geliyor

makale içerik

Stavroz grubu Türkiye'ye geliyor
Kısa Linki Kopyala

Stavroz grubu Türkiye'ye geliyor

Belçikalı Stavroz grubu iki konser için yeniden Türkiye'deki müzikseverlerle buluşacak. Grup İzmir Arena ve İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta sahne alacak.

Elektronik müziğe kattıkları organik ve akustik soluklu caz dokunuşları ile dikkat çeken Belçikalı Stavroz grubu, iki şehirde gerçekleşecek mini bir turne için Türkiye'de olacak.

Her ikisi de DJ, müzisyen ve ses mühendisi olan Ijsbrand De Wilde ve Gert Beazar tarafından üniversite günlerinde Belçika’nın Gent şehrinde kurulan grup, Epifoni Organizasyonu ile Enter The Music projesi kapsamında 30 Eylül 2021 gecesi İzmir Arena'da ve 2 Ekim 2021'de KüçükÇiftlik Park'ta sahne alacak.

İstanbul'daki konser öncesinde başarılı caz müzisyeni İlhan Erşahin ve Şafak Özkütle tarafından kurulan Oceanvs Orientalis ön grup olarak müzikseverlerin karşısında olacak.GÜNDEM: EHLİYETSİZ SÜRÜCÜYÜ KOVALAYAN POLİS EKİBİ KAZA YAPTI

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar