Testere serisinin yeni filmi Spiral ABD'de zirvede

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 18.05.2021 tarih ve 12:51 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Testere serisinin yeni filmi Spiral ABD'de zirvede

makale içerik

Testere serisinin yeni filmi Spiral ABD'de zirvede
Kısa Linki Kopyala

Testere serisinin yeni filmi Spiral ABD'de zirvede

Pandemi kısıtlamalarının esnetilmesi ile birlikte salonların yeniden dolmaya başladığı ABD'de hafta sonu gişe rakamları belli oldu. Listenin zirvesine "Testere" serisinin yeni filmi "Spiral" adını yazdırdı.

Box Office verilerine göre, kadrosunda Chris Rock ve Samuel L. Jackson'ın yer aldığı, "Testere" serisinin yeni filmi "Spiral", açılış hafta sonunda 8 milyon 725 bin dolar hasılatla gişenin zirvesine yerleşti.Jason Statham'ın başrolde olduğu, bir önceki haftanın gişe lideri "Wrath of Man", ikinci hafta sonunda 3.74 milyon dolar ile ikinci basamakta kendisine yer buldu.Geçen hafta Çin'de de gösterime giren film, dünya genelinde şu ana kadar 56 milyon dolar toplam hasılata ulaştı.Haftanın merakla beklenen yeni filmlerinden, Warner Bros.'un ABD'de sinemalarla eş zamanlı olarak HBO Max'te yayınladığı "Those Who Wish Me Dead" filminin gişesi beklentilerin altında kaldı.Angelina Jolie'nin vahşi doğa itfaiyecisi Hannah karakterine hayat verdiği film, 2,8 milyon dolar hasılatla listeye üçüncü sıradan girdi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar