Testi pozitif olarak sahneye çıktığı iddia edilen Kenan Doğulu'dan açıklama

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.08.2021 tarih ve 10:29 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Testi pozitif olarak sahneye çıktığı iddia edilen Kenan Doğulu'dan açıklama

makale içerik

Testi pozitif olarak sahneye çıktığı iddia edilen Kenan Doğulu'dan açıklama

Testi pozitif olarak sahneye çıktığı iddia edilen Kenan Doğulu'dan açıklama

Corona virüs sonucu pozitif olarak sahneye çıktığı iddia edilen şarkıcı Kenan Doğulu yaptığı açıklamada, "Sonucum negatif çıktı. Çift doz aşılı olduğum ve semptom göstermediğim halde son derece dikkatli davranıyorum" dedi.

Geçtiğimiz gün sanatçı Kenan Doğulu'nun corona virüse yakalandığı ve test sonucunun pozitif olduğu halde sahneye çıktığı ve kendisini dinlemeye gelenleri riske attığı iddia edilmişti.

İddiaların asılsız olduğunu belirten 47 yaşındaki şarkıcı, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Doğulu, "Hakkımda çıkan haberler üzerine bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Bu haberler nedeniyle oluşan endişeleri gidermek için yaptırdığım PCR testimin sonucu negatif çıktı" dedi.

"Çift doz aşılı olduğum ve herhangi bir semptom göstermediğim halde son derece dikkatli ve tedbirli davranıyorum zaten" diyen Doğulu, "Tüm yaz boyunca yaptığımız konserlerimizde elimizden geldiği kadar sıkı önlemler aldık. Yarınki ve önümüzdeki tüm konserlerde de aynı titizlik ve özeni göstereceğiz" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar