Usta oyuncu Robert De Niro'nun set kazası

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 17.05.2021 tarih ve 09:44 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Usta oyuncu Robert De Niro'nun set kazası

makale içerik

Usta oyuncu Robert De Niro'nun set kazası

Usta oyuncu Robert De Niro'nun set kazası

Dünyaca ünlü usta oyuncu Robert De Niro, Killers of The Flower Moon filminin çekimleri sırasında bacağından yaralandı. Usta oyuncunun kuadriseps kaslarında zedelenme olduğu öğrenildi.

Robert De Niro; Martin Scorsese'nin yeni film projesi Killers of The Flower Moon'un setinde talihsiz bir kaza geçirdi.Sette yapılan çekimler sırasında Robert De Niro, bacağından yaralandı. 77 yaşındaki usta oyuncunun kuadriseps kaslarında zedelenme olduğu belirtildi.De Niro'nun yaralanmasını sonrasında konuşan menajeri, "Üç hafta daha çekim yapılması planlanmadığı için, bu durum prodüksiyonu engelleyici olmayacak" dedi.David Grann'in romanından uyarlanarak filmleştirilen Killers of the Flower Moon'da, Osaga cinayetleri ve FBI’ın doğuşu konu ediliyor.Filmde De Niro'nun yanı sıra Leonardo DiCaprio, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Tantoo Cardinal gibi isimler de rol alıyor. Kuadriseps kasları: Uyluğun ön kısmında yer alan dört başlı bir kastır. Kuadriseps kasları tendonları ile kemiklere yapışır. Bu kaslar kasıldığında ilgili tendonları ile kemikleri kendilerine çekerek hareket ettirir. Asıl görevi diz eklemini düz hale getirmektir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar