Zeki Müren şarkıları da söyleyen Michelle Gurevich Türkiye'ye geliyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.10.2021 tarih ve 11:44 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Zeki Müren şarkıları da söyleyen Michelle Gurevich Türkiye'ye geliyor

makale içerik

Zeki Müren şarkıları da söyleyen Michelle Gurevich Türkiye'ye geliyor
Kısa Linki Kopyala

Zeki Müren şarkıları da söyleyen Michelle Gurevich Türkiye'ye geliyor

Charles Aznavour, Zeki Müren, Lucio Dalla’nın eserlerini de seslendiren Rus asıllı şarkıcı Michelle Gurevich, Türkiye'de üç ayrı şehirde konser verecek.

Geçen yıl altıncı albümü Ecstasy in the Shadow of Ecstasy'yi yayınlayan Michelle Gurevich, büyülü yorumuyla üç ayrı şehirde gerçekleşecek mini bir turne için ülkemize geliyor. Sanatçı, Epifoni organizasyonu ile 9 Aralık gecesi Ankara Milyon Performance Hall'da, 10 Aralık'ta İzmir Hang Out'ta ve 11 Aralık gecesi İstanbul Dorock XL Venue'de sahne alacak.

Nico ve Leonard Cohen gibi isimlerle karşılaştırılan müziği ve Alla Pugacheva gibi Sovyet dönemi yıldızlarını andıran sesi ile Gurevich, “Chinawoman” adıyla başladığı kariyerine 2016 yılından beri kendi ismi ile devam ediyor. 

İstanbul, Berlin, Varşova ve Atina gibi şehirlerde her daim biletleri tükenen konserler veren Gurevich; Doğu Avrupa diasporası ve Berlin Queer sahnesini içeren bir niş oluşturdu ve Charles Aznavour, Zeki Müren, Lucio Dalla’nın melodramatik eserlerini sevenleri kendi hayranları arasına katmayı başardı.

Her ne kadar konserlerinde kalabalık bir müzisyen ekibiyle çalışsa da, her albümünü aynı alternatif, yalın prodüksiyon tekniğiyle kaydeden Rus asıllı Kanada doğumlu Michelle Gurevich, üç farklı konser için ülkemize geliyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar