Atıl durumdaki aracı karavana dönüştürdü

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.07.2021 tarih ve 12:11 saatinde Seyahat Haberleri kategorisine yazıldı. Atıl durumdaki aracı karavana dönüştürdü

makale içerik

Atıl durumdaki aracı karavana dönüştürdü
Kısa Linki Kopyala

Atıl durumdaki aracı karavana dönüştürdü

Elazığ'da yaşayan Halis Yıldız, atıl durumdaki otobüsü işlerinden arta kalan zaman içerisinde 60 bin lira harcayarak karavana çevirdi.

Elazığ’da araç tamir, alım satım işleriyle uğraşan Halis Yıldız, iş yerinin önünde atıl halde bulunan otobüsü, pandemiden önce karavana dönüştürmeye karar verdi.Otobüsün iç dizaynı için 60 bin lira harcayan Yıldız, atıl durumda olan otobüsü karavana çevirdi. Zevk için böyle bir çalışma yaptığını belirten Yıldız, pandemi dönemiyle birlikte karavan satışlarının patladığını ve isteyen herkese karavan yapabilecek potansiyele sahip olduklarını söyledi.Hobi olarak yaptığı karavana pandemi ile birlikte talebin arttığını dile getiren Halis Yıldız, "Pandemi artık insanları rahatsız ediyor. Elazığ’da da vakalar artmaya devam ediyor. Yarın hastalık arttığında, ben çoluk çocuğumu doldurur kaçarım. Ben değişik işleri seviyorum. Değişik araçlar benim işim. Daha önceden Gakkobüs, Gıdabüs, Bürobüs, Şahindes ve cenaze araçlarını yaptım" dedi.Atıl durumundaki aracı karavana dönüştürdüğünü ifade eden Yıldız, "Bu araç atıl vaziyette duran bir araçtı. Aldık ve böyle güzel bir şekilde yaptık. Bunun maliyeti de bana 60 bin liraya mal oldu. Karavan farklı bir kültür, bunu kullanan kişide zevk olacak. Kişi bunu alıp doğada gezip, dolaşacak ve eğlenecek" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar