Bu köye gelenler milyonluk konakta ücretsiz ağırlanıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.09.2021 tarih ve 11:52 saatinde Seyahat Haberleri kategorisine yazıldı. Bu köye gelenler milyonluk konakta ücretsiz ağırlanıyor

makale içerik

Bu köye gelenler milyonluk konakta ücretsiz ağırlanıyor
Kısa Linki Kopyala

Bu köye gelenler milyonluk konakta ücretsiz ağırlanıyor

Bursa'nın Harmancık ilçesinde birinci sınıf malzeme kullanılarak taş ve ahşaptan yapılan köy konağında misafirlere ücretsiz hizmet veriliyor.

Bursa'nın Harmancık ilçesinin Gedikören Köyü'nde mimari yapısıyla görenleri kendine hayran bırakan köy konağı, köye gelen misafirlere ücretsiz hizmet veriyor.Birinci sınıf malzeme kullanılarak taş ve ahşaptan yapılan konak, 2017 yılında Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edildi. İhtişamı ve mimari yapısıyla konak köye gelen herkesin dikkatini çekiyor.Gedikören Köyü'ne gelen misafirler, görenleri kendine hayran bırakan konakta ücretsiz olarak konaklıyor. Köyde bulunan konağın ününü duyup görmeye gelenler oluyor.Köy konağının 2017 yılında Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığını ifade eden Mustafa Sarı, "Köyümüzde yapılan konak çok lüks bir yapı. Bu konak köyümüze çok yakıştı. Konforlu ısıtması dahi kalorifer sistemiyle yapılıyor. İçinde toplantı salonları ve konaklama alanları mevcut. Bu yörede böyle bir konak olmadığı için görenler büyük şaşkınlık yaşıyor. Konforlu köy konağımızda kalanlar teşekkür ederek ayrılıyor. Burada konaklayan hiç kimseden ücret almıyoruz" dedi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar