Tatilcilerin akın ettiği Kaputaş Plajı drone ile görüntülendi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.07.2021 tarih ve 10:49 saatinde Seyahat Haberleri kategorisine yazıldı. Tatilcilerin akın ettiği Kaputaş Plajı drone ile görüntülendi

makale içerik

Tatilcilerin akın ettiği Kaputaş Plajı drone ile görüntülendi
Kısa Linki Kopyala

Tatilcilerin akın ettiği Kaputaş Plajı drone ile görüntülendi

Antalya'nın Kaş ilçesindeki dünyaca ünlü Kaputaş Plajı, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı.

Altın sarısı kumu ve turkuaz renkli suyuyla dünyaca ünlü Kaputaş Plajı, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı. KAPUTAŞ PLAJI DÜNYADA EN İYİLER ARASINDAKaş'taki otel ve villalarda doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı. Kaş ilçesi ile Kalkan beldesi arasındaki güzergahta trafik yoğunluğu oluştu. Yoğunluk drone ile de görüntülendi.Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, ilçenin doğası, tarihi ve deniziyle yerli ve yabancı turistlerin odağında olduğunu söyledi. İlçenin bayramda da tatil için tercih edilen önemli bir destinasyon olduğunu vurgulayan Ulutaş, "İlçe olarak 61 bin nüfusa sahibiz ama nüfusumuzun 5-6 katı yoğunluğa sahibiz" diye konuştu.Kaş'taki halk plajlarının kapasitelerini artırdıklarını anlatan Ulutaş; Patara, Kaputaş, İnceboğaz, Akçagerme'de misafirlerin plajlardan ücretsiz istifade edebildiklerini bildirdi. Ulutaş ilçenin masmavi, tertemiz, denizi ile tabiat harikası Sütleğen ve Gömbe yaylalarına da sahip olduğunu dile getirdi.Adana'dan Kaş'a tatile gelen Aydın Ceviz de ilçeyi, denizi ve sahilleriyle çok beğendiklerini söyledi. TÜRKİYE'NİN MAVİ BAYRAKLI PLAJLARI (İL İL TAM LİSTE)

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar