35 yaş üzerine aşılama başlıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.06.2021 tarih ve 18:55 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. 35 yaş üzerine aşılama başlıyor

makale içerik

35 yaş üzerine aşılama başlıyor

35 yaş üzerine aşılama başlıyor

SON DAKİKA HABERİ: Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında bugün video konferans yöntemiyle toplandı. Toplantının ardından Fahrettin Koca, basın açıklaması yapıyor.

Son dakika haberi! 

Koronavirüs Bilim Kurulu, aşı stoğu, yeni teslimatlar ve aşılamada geçilecek yeni kategorileri konuşmak üzere toplandı. 

Toplantının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, YouTube kanalı üzerinden açıklamalarda bulunuyor. Koca konuşmasından satırbaşları:

Yarın itibarıyla 35 yaş üzerine aşı randevusunu açıyoruz.

Halkımıza ve sağlık teşkilatımıza teşekkür ediyor. Güçlü alt yapımızın sağladığı güvenden emin olacaksınız. Yerli aşı konusunda yeni kabiliyetler kazanıyor. Buna çok yaklaştığımızı görüyorum.

Bu yaz salgın haberlerinden kurtulduğumuz son yaz olacak. Hepimiz sevdiklerimizle arasındaki mesafeden kurtulacağız. Normalleşmede kontrolü kaybettiğimiz zaman varlığının vaka tablolarına yansıyacağını biliyoruz. Vaka sayılarımız düşüyor ancak 80 binden fazla vaka sayımız olduğunu göz ardı edemeyiz. Bu yaz da tedbiri elden bırakmayalım. Sosyal alanlarımızın tamamının aşı ile güvenli hale geleceği ana kadar riskli ortamlardan uzak duralım.

Son dakika gelişmesinin ayrıntıları bir sonraki yazımızda.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar