Bahçeli: CHP yönetimi, PKK'ya YPG'ye 'evet' Türkiye'ye 'hayır' demiştir

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 09.11.2021 tarih ve 10:58 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Bahçeli: CHP yönetimi, PKK'ya YPG'ye 'evet' Türkiye'ye 'hayır' demiştir

makale içerik

Bahçeli: CHP yönetimi, PKK'ya YPG'ye 'evet' Türkiye'ye 'hayır' demiştir
Kısa Linki Kopyala

Bahçeli: CHP yönetimi, PKK'ya YPG'ye 'evet' Türkiye'ye 'hayır' demiştir

MHP lideri Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Ana muhalefeti eleştiren Bahçeli, CHP yönetiminin terörle mücadeleye 'hayır' diyerek tarihin en büyük kırılmalarından birini yaşadığını savundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşuyor.

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

''ATATÜRK MİLLETİ UYANDIRMIŞ, TÜRK MİLLETİNİN YOLUNU AYDINLATMIŞTIR''

''Türkiye Cumhuriyeti'nin banisi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla rahmetle anıyorum. Aziz Atatürk fani bir insandır. Fakat geride bıraktığı muhteşem eserleri müstesna hizmetleri muhterem mücadeleleri mahşeri vicdanda milli hafızada ebediyen varlık hükmünü koruyacaktır. Atatürk milleti uyandırmış Türk milletinin yolunu aydınlatmıştır. Atatürk, esarete karşı geri adım atmayan bir politika izlemiş tüm dünyanın Türkiye'ye gıpta ile bakmasına neden olmuştur.

''MASKELERİNİ İNDİRMEK ZORUNLULUKTUR''

Hiçbir siyasi hedef plan Türk milletinin varlığından egemenlik haklarından daha önemli değildir. Terörle mücadeleyi engellemek terör örgütlerine can suyu vermek için faaliyet halinde bulunan siyasi partilerin maskesini indirmek zorunluluktur.

''CHP YÖNETİMİ PKK'YA YPG'YE EVET TÜRKİYE'YE HAYIR DEMİŞTİR''

Türkiye'nin sırtına hançer saplamak için fırsat kollayanların her karanlık yola müracaat ettikleri açıkça görülmektedir. CHP yönetimi terörle mücadeleye hayır diyerek tarihin en büyük kırılmalarından birini yaşamıştır. CHP yönetimi PKK'ya YPG'ye evet Türkiye'ye hayır demiştir.

KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

Atmaya niyeti olmayan korkak taşın büyüğüne sarılırmış Kılıçdaroğlu'nun hali budur. Ağzına bir kez olsun PKK'yı al da görelim. PKK'ya hainsin diyerek seslen de teröre karşı tavrını öğrenelim.''

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar