Bahçeli: Süleyman Soylu yalnız değildir

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.05.2021 tarih ve 10:59 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Bahçeli: Süleyman Soylu yalnız değildir

makale içerik

Bahçeli: Süleyman Soylu yalnız değildir
Kısa Linki Kopyala

Bahçeli: Süleyman Soylu yalnız değildir

SON DAKİKA HABERİ: Siyasette Sedat Peker'e yönelik tartışmalar sürüyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yalnız olmadığını belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Türkiye sosyal medya iftiralarını ile ele geçirilemez'' dedi.

Son dakika haberi! 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar:

''Türkiye'yi yakın markaja alarak karanlık operasyonların hedef ülkesi haline getirmek için ellerini ovuşturanlara, fırsat kollayanlara, zemin yoklayanlara taviz veremeyiz, buyur edemeyiz, göz yumamayız. 

AKŞENER'İN RİZE ZİYARETİ

Asıl bizi düşündüren İP'in Başkanı tarafından üstlenilen provokatörlük rolüdür. Geçen haftaki grup konuşmasında Sayın Cumhurbaşkanı'nı katil Netanyahu'ya benzeten ve siyonizme gülücükler saçan bu şahsın, birkaç gün sonra Rize'yi ziyaret ederek müessif olaylara sebebiyet vermesi çok yönlü incelenmeli ve mercek altına yatırılmalıdır.

Siyasi hayatı kumpaslarla, yalanlarla, çıkar hesaplarıyla heba olmuş bu şahsın Netanyahu benzetmesinden sonra Rize'yi ziyareti anlaşılıyor ki baştan aşağı olay çıkarmak üzere planlanmıştır.

 Türkiye'nin önünü kesmek için yarış halinde olanlarla karar ve irade organlarına ambargo koymak maksadıyla algı düzenekleri kuranlar, herkes bilsin ki el ele vermişler, 'yıkım ittifakı'nın potasında birleşmişlerdir. Tekraren uyarıyorum, oyun büyüktür, kirlidir, karanlıktır.

SİYASETTE SEDAT PEKER TARTIŞMASI

İçişleri Bakanı yalnız değildir. Türkiye sosyal medya iftiralarını ile ele geçirilemez'

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar