Bakan Akar ve komutanlar Ege'de

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.11.2021 tarih ve 13:28 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Bakan Akar ve komutanlar Ege'de

makale içerik

Bakan Akar ve komutanlar Ege'de
Kısa Linki Kopyala

Bakan Akar ve komutanlar Ege'de

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki TSK komuta kademesi ile Ege Ordusu Komutanlığı'nda inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile beraberindeki Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi, Ege Ordusu Komutanlığı'nda inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Bakan Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile birlikte Ege Ordusu Komutanlığı'na geldi. Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Ali Sivri tarafından karşılanan Akar, tören kıtasını selamladı, şeref defterini imzaladı.

Komutanlığın faaliyetlerine ilişkin brifing alan, buradaki bilgiler kapsamında talimatlar veren Bakan Akar, bölgedeki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulundu.

GÜNEY DENİZ SAHA KOMUTANLIĞI'NDA İNCELEME

Bakan Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesi, Ege Ordusu Komutanlığı'nın ardından Güney Deniz Saha Komutanlığı'na geçti.

Güney Deniz Saha Komutanı Koramiral Kadir Yıldız tarafından karşılanan Bakan Akar, tören kıtasını selamlayarak, şeref defterini imzaladı.

Komutanlığın faaliyetlerine ilişkin brifing alan Akar, burada inceleme ve denetlemelerde bulunarak talimatlar verdi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar