Bakanlıktan FSM Köprüsü'ndeki çalışmayla ilgili açıklama

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.08.2021 tarih ve 16:06 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Bakanlıktan FSM Köprüsü'ndeki çalışmayla ilgili açıklama

makale içerik

Bakanlıktan FSM Köprüsü'ndeki çalışmayla ilgili açıklama
Kısa Linki Kopyala

Bakanlıktan FSM Köprüsü'ndeki çalışmayla ilgili açıklama

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 900 gün süreceği iddia edilen bakım-onarım çalışmasına ilişkin açıklama yaptı. Bakanlık, çalışmanın ayda 5 gece olmak üzere toplamda 75 günlük gece çalışmasıyla tamamlanacağını bildirdi. Çalışmalarda, köprü trafiğinin hiçbir şekilde tamamen kapatılmayacağı belirtildi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde 900 gün süreceği iddia edilen tadilata ilişkin açıklama yaptı.

Bakanlık, çalışmanın ayda 5 gece olmak üzere toplamda 75 günlük gece çalışmasıyla tamamlanacağını duyurdu.

Bakanlıktan yapılan açıklama şöyle:

"FSM Köprüsü'nün askı halatlarının değiştirilmesi işleri, çalışmalar ayda 5 gece olmak üzere toplamda 75 günlük gece çalışması ile tamamlanacaktır.

''ÇALIŞMALARDA KÖPRÜ TRAFİĞE HİÇBİR ŞEKİLDE TAMAMEN KAPATILMAYACAK''

Çalışmalar esnasında köprü trafiğe hiçbir şekilde tamamen kapatılmayacak olup, yoğunluğun en az olduğu gece saatlerinde ihtiyaç halinde iş sağlığı ve güvenliği önlemleri kapsamında sadece tek şerit kapatılarak, trafik akışı etkilenmeyecek şekilde yürütülecektir.''

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar