Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Ekim 2021 güncel altın fiyatları

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.10.2021 tarih ve 12:08 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Ekim 2021 güncel altın fiyatları

makale içerik

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Ekim 2021 güncel altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Ekim 2021 güncel altın fiyatları

Altının gram fiyatı 504 lira seviyesinden işlem görüyor. Çeyrek altın 825 lira, Cumhuriyet altını 3.370 liradan satılıyor. Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Ekim 2021 güncel altın fiyatları...

Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 504 lira seviyesinde işlem görüyor.

Dün altının ons fiyatındaki yükselişe paralel değer kazanan altının gram fiyatı, günü önceki kapanışın yüzde 0,21 üzerinde 503,2 liradan tamamladı.

Altının gram fiyatı, yeni güne de yükselişle başlamasının ardından, saat 10.50 itibarıyla önceki kapanışın yüzde 0,2 üzerinde 504 liradan işlem görüyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 825 lira, Cumhuriyet altını da 3.370 liradan satılıyor.

Altının ons fiyatı, şu sıralarda önceki kapanışa göre yüzde 0,2 artışla 1.766 dolardan alıcı buluyor.

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Uzmanlar, Avrupa'da doğalgaz tedarikinde yaşanan sorunlar ve petrol başta olmak üzere ham madde fiyatlarının yüksek seviyelerini korumasının enflasyonist kaygıların devam etmesine neden olduğunu belirterek, dolar kurundaki yatay seyre karşın altının ons fiyatındaki artışın yurt içinde altın fiyatlarının yükselmesine sebep olduğunu kaydetti.

Bugün piyasaların odağında Avrupa Merkez Bankası yetkililerinden gelecek açıklamaların bulunduğunu aktaran uzmanlar, veri gündeminde, yurt içinde Hazine nakit dengesi ile haftalık para ve banka istatistiklerinin, ABD'de ise haftalık işsizlik başvurularının öne çıktığını ifade etti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar