Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan normalleşme açıklaması

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.05.2021 tarih ve 14:13 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan normalleşme açıklaması

makale içerik

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan normalleşme açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan normalleşme açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takviminin uygulanmaya başlanacağını belirterek ''Niyetimiz mayıs ayı sonuna kadar nispeten ihtiyatlı hareket etmeyi sürdürmektir. Haziran ayıyla birlikte günlük hayatı daha da rahatlatacak şekilde tedbirleri önemli ölçüde gevşetmeyi planlıyoruz'' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti teşkilatı ile videokonferans yoluyla bayramlaşmasında konuşuyor.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

CORONA VİRÜSLE MÜCADELE

''Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz. Niyetimiz mayıs ayı sonuna kadar ihtiyatlı hareket etmeyi sürdürmektir. Haziran ayıyla birlikte günlük hayatı daha da rahatlatacak şekilde tedbirleri önemli ölçüde gevşetmeyi planlıyoruz.

Aldığımız tedbirleri vatandaşımızın işine, aşına, ekmeğine zarar vermeyecek esneklikte uygulamaya özen gösteriyoruz. Sağlık hizmetlerindeki başarısını sosyal ve ekonomik desteklerle taçlandıran Türkiye, kendini kriz ikliminin dışında tutabilmiştir. Yeni yatırım ve istihdam arayışlarındaki yükseliş başta olmak üzere pek çok gösterge, ülkemizi aydınlık yarınların beklediğine işaret ediyor.

İSRAİL'İN GAZZE SALDIRISI

Terör devleti İsrail'in zalimlikleri karşısında hem üzüntülü hem öfkeliyiz.''

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar