Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya geliyorlar

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.09.2021 tarih ve 16:57 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya geliyorlar

makale içerik

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya geliyorlar
Kısa Linki Kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya geliyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de İyidere-İkizdere Yolu ve Tünelleri Açılış Töreni'nde konuştu. İkizdere'de lojistik tesisleri yaptıklarını belirten Erdoğan, muhalefeti eleştirerek ''Bunlar Ankara'dan geliyorlar, durdurmak için gayret sarfediyorlar. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya geliyorlar. Önümüzü kesemeyeceksiniz'' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de İyidere-İkizdere Yolu ve Tünelleri Açılış Töreni'nde konuşuyor.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''Kış aylarında zorlukların yaşandığı bu bölge güvenli, konforlu, hesaplı bir sürüşle geçilebilecektir. Yaklaşık 31 kilometresini bugün hizmete alıyoruz, kalanı da kısa sürede trafiğe açılacaktır. İyidere Lojistik Limanı ile de çok sayıda firma bölgede üretim ve lojistik faaliyetine başlayacaktır. Yarın da tünelimizin açılışı ile kuzeyi ile güneyini birleştireceğiz. Yarın açılışını yapacağımız bu eserin de şimdiden şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.

Ülkemizin altyapı projeleri bakımından en zor bölgesi olan Karadeniz'i adım adım hak ettiği eserlere, hizmetlere kavuşturuyoruz. Afetlere karşı da etkin bir mücadele yürütüyoruz. Bütün yaşanan sel felaketlerinin yol açtığı hasarları kısa sürede ortadan kaldırdık. Büyük yıkımların yaşandığı ilçelerimizi yeni baştan inşa ederek insanımıza sahipsiz olmadığını gösteriyoruz. Kastamonu ve Sinop'ta da inşallah bir yıla kadar tüm bu çalışmaları tamamlamış olacağız. Avrupa'da sel felaketlerinden aylar geçmesine rağmen hala hiçbir altyapının çalışmadığını sizler de televizyonlardan duyuyorsunuz.

"NE KADAR SOL VARSA, KOMÜNİST VARSA ALIP BURAYA GELİYORLAR"

Birileri biz bu adımları atarken acaba nasıl bunların önünü keseriz diye buralara geliyor. Bunlarda ar, haya yok. Bir dikili taşınız olsun be. Var mı bunların bir dikili taşı? Yok. İkizdere'de lojistik tesislerini yapıyoruz, bunlar Ankara'dan geliyorlar, durdurmak için gayret sarfediyorlar. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya geliyorlar. Siz bizim önümüzü kesemeyeceksiniz. Biz bu tesisleri, yolları yapacağız. Sizin gücünüz bunların önünü kesmeye yetmez.

''ENFLASYON SADECE BİZİM DEĞİL TÜM DÜNYANIN SORUNUDUR''

Türkiye ekonomisi yüzde 21,7'lik büyüme ile İngiltere'den sonra en çok büyüyen ikinci ülke. Enflasyon sadece bizim değil tüm dünyanın sorunudur.''

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar