Dolar kuru bugün ne kadar? (26 Ekim 2021 dolar - euro fiyatları)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.10.2021 tarih ve 17:39 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Dolar kuru bugün ne kadar? (26 Ekim 2021 dolar - euro fiyatları)

makale içerik

Dolar kuru bugün ne kadar? (26 Ekim 2021 dolar - euro fiyatları)
Kısa Linki Kopyala

Dolar kuru bugün ne kadar? (26 Ekim 2021 dolar - euro fiyatları)

Dolar - euro kaç TL? Dolar kuru en son ne kadar oldu? Bankalararası piyasada döviz kurlarında son durum.

Yeni haftaya büyükelçiler için 'istenmeyen adam' açıklamalarının etkisiyle 9,84'ü aşarak tarihi zirve ile başlayan dolar/TL, konunun bir krize dönüşmemesinin de desteğiyle yeniden 9,60'ın altına çekildi.

Dolar/TL, güne düşüşle başlamasının ardından 9,52 seviyelerinde işlem görüyor.

Euro/TL ise 11,03'lerde seyrediyor.

GÜNCEL DÖVİZ FİYATLARI

Dolar endeksi 93,9 ile önceki kapanış seviyesinin hemen üzerinde bulunurken, euro/dolar paritesi yüzde 0,1'lik düşüşle 1,1605'ten işlem görüyor.

Uzmanlar, şirket karlılıklarının 3. çeyrekte beklentilerin üzerinde gerçekleşmeye devam etmesi ve ABD ile Çinli yetkililer arasındaki görüşmelerin küresel risk iştahını artırdığını belirterek, döviz piyasaları açısından ise bir süredir 93,5-94,0 bandında hareket eden dolar endeksinin olası kırılma yönünün önemli olduğunu söyledi.

Bugün yurt içinde veri gündeminin sakin olduğunu aktaran uzmanlar, yurt dışında ise ABD'de yeni konut satışları, tüketici güven endeksi ve Richmond Fed sanayi endeksi verilerinin takip edileceğini bildirdi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar