Dolar kuru bugün ne kadar? (8 Eylül 2021 dolar - euro fiyatları)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 08.09.2021 tarih ve 17:43 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. Dolar kuru bugün ne kadar? (8 Eylül 2021 dolar - euro fiyatları)

makale içerik

Dolar kuru bugün ne kadar? (8 Eylül 2021 dolar - euro fiyatları)

Dolar kuru bugün ne kadar? (8 Eylül 2021 dolar - euro fiyatları)

Dolar - euro kaç TL? 8 Eylül 2021 Dolar kuru en son ne kadar oldu? Bankalararası piyasada döviz kurlarında son durum, güncel dolar ve euro alış-satış fiyatları...

Dolar/TL, küresel piyasalarda artan dolar talebinin etkisiyle güne yükselişle başlamasının ardından 8,47 seviyelerinde işlem görüyor.

Euro/TL ise 9,97-9,99 düzeyinde el değiştiriyor.

Dolar endeksi, dün yüzde 0,4 artışla yaklaşık bir haftanın en yüksek seviyesi olan 92,5'ten kapanmasının ardından bugün Asya piyasalarında 92,6'ya çıktı. Euro/dolar paritesi ise yüzde 0,1 azalışla 1,1830'a geriledi.

GÜNCEL DÖVİZ FİYATLARI

TCMB BAŞKANI KAVCIOĞLU'NDAN ENFLASYON MESAJI

TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası ekonomi toplantısına katıldı. Kavcıoğlu, faiz oranlarını da ilgilendiren önemli bir açıklama yaptı. Enflasyonda çekirdek göstergelere, yani enflasyonun geçici olup olmadığına bakacaklarını söyledi.

Veri bakımından sakin geçecek günde, ABD JOLTS verileri ve "Bej Kitap" raporu da izlenecek gündem maddeleri arasında yer alıyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar