SON DAKİKA:Başkan Ali Koç'tan önemli açıklamalar

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.11.2021 tarih ve 16:23 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. SON DAKİKA:Başkan Ali Koç'tan önemli açıklamalar

makale içerik

SON DAKİKA:Başkan Ali Koç'tan önemli açıklamalar
Kısa Linki Kopyala

SON DAKİKA:Başkan Ali Koç'tan önemli açıklamalar

SON DAKİKA: Fenerbahçe Başkanı Koç, Galatasaray maçını kazanacaklarını belirtti ve olası bir mağlubiyette radikal bir değişiklik yapmayacaklarını söyledi.

Son dakika haberi!

Gündem özel programına konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, son günlerde yaşananları değerlendirdi.

Alınan kötü sonuçlar sonrası eleştirilerin odağında olan Teknik Direktör Pereira'nın durumu hakkında konuşan Koç şunları kaydetti: 

"Burası Fenerbahçe öncelikle. Başka kulübün hocası bir sorgulanırsa Fenerbahçe'nin hocası 5 sorgulanır. Vitor Pereira açıklandığı gün hedef tahtasına konmaya başlandı. Pereira'nın buraya para için gelmediğini belirtmek isterim. Çin'de kazandığı paraları akıl edemezsiniz. Buraya yarım kalan hikayesini bitirmeye geldi. Galatasaray maçının sonucu Pereira ile ilgili düşüncelerimizi değiştirmeyecek. Tazminat veremiyorlar o yüzden göndermiyorlar denecek. Hoca, 10 yıllık birikim sağlamış, buraya neden geldiği belli. Hocamıza da takıma da kendimize de inanıyoruz. Hoca değişikliğine gidecek olursak ilk kendisi duyar.

Biz hocadan rapor alıp düşüncelerini soruyoruz. 10 puan çok yüksek bir fark gibi gelebilir ama sadece 1 takım arayı açtı. Çok yüksek gibi gelebilir. Ezeli rakiplerimiz, ebedi dostlarımız da aynı durumda." 

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar