SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Millete Sesleniş" konuşması

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.07.2021 tarih ve 21:12 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Millete Sesleniş" konuşması

makale içerik

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan
Kısa Linki Kopyala

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan

"Millete Sesleniş" konuşmasını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, " (15 Temmuz darbe girişimi) Ülkemize ve milletimize yapılan ihaneti unutmayacağız. Bu alçaklığın hesabını, yakaladığımız, tespit ettiğimiz tüm hainlerden sorduk, sormaya devam edeceğiz" dedi.

Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Ülkemize ve milletimize yapılan ihaneti unutmayacağız. 

Bu alçaklığın (15 Temmuz darbe girişimi) hesabını, yakaladığımız, tespit ettiğimiz tüm hainlerden sorduk, sormaya devam edeceğiz.

Nesiller boyunca milletimizin her bir ferdi, bu eşi benzeri olmayan ihaneti hatırladıkça, istiklalimize ve istikbalimize daha sıkı sarılacaktır.

Bu darbe girişimi, tarihimizdeki yerini bir ibret vesikası olarak almıştır.

Dünyanın her ülkesinin ve toplumun gözdesi bir coğrafyayı bin yıldır vatan kılmanın ve vatan olarak tutmanın bedelini ödüyoruz.

Geride bıraktığımız 8 yılda farklı görünümler altında yaşadığımız saldırılar, vatanımıza sahip çıkma mücadelemizin sürüp gideceğine işaret ediyor.

Envai kılıktaki terör örgütleri üzerinden tedavüle sürülen senaryoların amacı; ülkemize diz çöktürmek, milletimizi esir etmek, topraklarımızı yağmalamaktır.

Gezi olaylarıyla sosyal çatlaklar oluşturmaya çalışanlar, aslında bünyemize birlik ve beraberlik aşısı yaptıklarını göremediler.

Terör örgütlerini kullanarak topraklarımızı tehdit edenler, bu yaptıklarıyla aslında kardeşliğimizi pekiştirdiklerini anlayamadılar.

Dün başaramadılar, bugün başaramadılar, yarın da inşallah başaramayacak, büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasına engel olamayacaklar.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar