SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatırımcılara çağrı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 09.10.2021 tarih ve 14:20 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatırımcılara çağrı

makale içerik

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatırımcılara çağrı

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatırımcılara çağrı

SON DAKİKA HABERİ: Adana'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, uluslararası yatırımcılara çağrıda bulundu, "Türkiye'ye güvenip yatırım yapan hiç kimse pişman olmaz" dedi.

Son dakika haberi! 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'da toplu açılış ve temel atma törenine katıldı.

Erdoğan'ın şu sıralar burada yaptığı konuşmadan öne çıkanlar şöyle:

"Türkiye'ye güvenip yatırım yapan hiç kimse pişman olmaz. Tam tersine, sağladığı büyük kazançtan hep memnuniyet duyar. Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm yatırımcıları Türkiye'nin kendilerine sunduğu imkanları ve fırsatları değerlendirmeye davet ediyorum. 

Yeşil Kalkınma Devrimi ile sanayiden ihracata her alanda ülkemizi yeni bir seviyeye çıkartıyoruz.

Hemen yanı başımızdaki Avrupa olmak üzere ihtiyaçlarını karşılamak üzere ülkemize yöneldi. İhracatımız rekorlar kırıyor, fabrikalarımız harıl harıl çalışıyor. İstihdamda salgın öncesinin üzerine çıktık.

Bu başarının kahramanları yatırımcısı ve işçisiyle özel sektördür. Özel sektörümüzün de işçilerimizin haklarını verme konusunda aynı hassasiyeti göstereceğine inanıyorum.

ABD'nin halini görüyorsunuz değil mi? İngiltere'nin halini görüyorsunuz değil mi? Benzin yok benzin. Almanya'da yiyecek bulamıyorlar."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar