SON DAKİKA: EPDK: Elektrik satış fiyatlarında değişiklik yapılmadı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.09.2021 tarih ve 22:20 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. SON DAKİKA: EPDK: Elektrik satış fiyatlarında değişiklik yapılmadı

makale içerik

SON DAKİKA: EPDK: Elektrik satış fiyatlarında değişiklik yapılmadı
Kısa Linki Kopyala

SON DAKİKA: EPDK: Elektrik satış fiyatlarında değişiklik yapılmadı

SON DAKİKA HABERİ: EPDK'dan elektrik satış fiyatlarına ilişkin yapılan açıklamada, "1 Ekim 2021 itibariyle nihai elektrik satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Elektrik tarifelerine yönelik yapılan bütün değişiklikler Kurumumuz tarafından şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşılmakta ve ilgili Resmi Gazete’de de yayımlanmaktadır" denildi.

Son dakika haberi! Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), 1 Ekim itibarıyla geçerli olacak nihai elektrik satış fiyatlarında değişiklik yapılmadığını bildirdi.

EPDK'dan yapılan açıklamada, elektrik tarifelerinde gerçekleştirilen bütün değişikliklerin kurum tarafından şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşıldığı ve Resmi Gazete'de yayımlandığı belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"1 Ekim 2021 itibarıyla nihai elektrik satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Belirlenen birim bedellerle ilgili hiçbir dağıtım ya da perakende şirketi tüketicilerimizin faturalarına gizli ya da açık şekilde ek bir bedel yansıtamaz. Bu konuda yapılan manipülatif haberlere itibar gösterilmemesini de önemle hatırlatırız."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar