SON DAKİKA HABERİ... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dağıttıkları vaatlerin altında ezildiler

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 17.09.2021 tarih ve 11:55 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. SON DAKİKA HABERİ... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dağıttıkları vaatlerin altında ezildiler

makale içerik

SON DAKİKA HABERİ... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dağıttıkları vaatlerin altında ezildiler

SON DAKİKA HABERİ... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dağıttıkları vaatlerin altında ezildiler

SON DAKİKA HABERİ: AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefet belediyelerine yüklendi. Erdoğan, "Seçim öncesi bol keseden dağıttıkları ne kadar vaat varsa hepsinin altına ezildiler" dedi.

Son dakika haberi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin'de AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı.

Erdoğan'ın şu sıralar burada yaptığı konuşmadan öne çıkanlar şöyle:

"Muhalefet belirli kesimlere ulaşırken biz toplumun tamamına ulaşıyoruz. Muhalefetin gündeminde sessiz çoğunluğun sesini yeniden kısmak var. İnsanlarımızı kutuplaştırmak var.

Muhalefetin nasıl bir Türkiye hayali kurduğunu gördük. Bunların bırakın ülkeyi ellerinin altındaki belediyeleir yönetme becerisi olmadığını gördük.

Seçim öncesi bol keseden dağıttıkları ne kadar vaat varsa hepsinin altına ezildiler. Hiçbir işi doğru düzgün yapamıyorlar. Çöp toplamadan, kültür sanata, çevreye... Hiçbir işi doğru düzgün yapamıyorlar. Artık illerde sular akmıyor. En temel belediye hizmetini yerine getiremeyen bir becerisizlikle muhatabız.

Birileri diyor ki Z kuşağı, Y kuşağı muhalefetin yanında. Buradalar... Gençlerimizin ışıldayan gözlerinde şahit olduğumuz umudu hiçbir makama değişmeyiz.

Biz hizmet götürürken aldığımız oy oranına değil ihtiyaca bakarız. Biz yatırım yaparken kökene değil, şehirlerin durumuna bakarız."


Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar