SON DAKİKA HABERİ: Pençe-Şimşek bölgesinde taciz ateşi: Bir asker şehit

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.09.2021 tarih ve 12:27 saatinde Son Dakika kategorisine yazıldı. SON DAKİKA HABERİ: Pençe-Şimşek bölgesinde taciz ateşi: Bir asker şehit

makale içerik

SON DAKİKA HABERİ: Pençe-Şimşek bölgesinde taciz ateşi: Bir asker şehit
Kısa Linki Kopyala

SON DAKİKA HABERİ: Pençe-Şimşek bölgesinde taciz ateşi: Bir asker şehit

SON DAKİKA HABERİ: MSB, Pençe Şimşek bölgesinde açılan taciz ateşinde bir askerin şehit olduğunu, bir askerin de yaralandığını duyurdu.

Son dakika haberi! 

Pençe-Şimşek bölgesinde teröristlerce yapılan taciz atışında bir asker şehit olurken, bir asker de yaralandı.

Milli Savunma Bakanılğı'ndan yapılan yazılı açıklamada "Pençe-Şimşek bölgesinde 12 Eylül 2021 tarihinde bir üs bölgemizden çıkan emniyet unsurumuza bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan taciz atışı sonucunda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, bir kahraman silah arkadaşımız da yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilerek tedavisine başlanmıştır" denildi.

BAKAN AKAR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Bu arada Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe Şimşek bölgesinde şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Ömer Faruk Erdem için başsağlığı mesajı paylaştı.

MSB'nin Twitter hesabından paylaşılan mesajda "Kahraman silah arkadaşımız, 12 Eylül 2021 tarihinden şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" denildi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar