Burç Taşları

Bu yazı Cenk Kolcu tarafından 28.03.2023 tarih ve 22:23 saatinde Taşlar kategorisine yazıldı. Burç Taşları

makale içerik

Burç Taşları
Kısa Linki Kopyala

Burçlar artık hayatımızın vazgeçilmez noktalarından biri olmayı başarmıştır. Gelişen teknolojiler ile birlikte burçlarımız hakkında daha doğru bilgiler elde edebiliyor ve hayatımızı nasıl etkileyip etkilemeyeceği noktasında araştırmalar yapıyoruz. Nitekim birçok uzman burçların önemli olduğunu ve kişinin aldığı kararları etkilediği görüşünü savunmaktadır. Bu durum da bizleri burçlarımız hakkında detaylı bilgi edinmeye doğru sürüklemektedir.

Burçlarımızın günlük, aylık veya yıllık yorumlarının yanı sıra taşlarının olduğunu biliyor musunuz? Her burç için şifalı taşlar bulunmaktadır. Şifalı olarak adlandırılan taşlar günümüzde de sıklıkla tercih edilmektedir. Genel olarak baktığımız zaman binlerce insan bu taşlardan yapılan yüzükleri, küpeleri, bileklikleri veya kolyeleri kullanmaktadır. Dolayısıyla inanılan bu görüşe sizlerde burçlarınız hakkında fikir edinerek uyum sağlayabilirsiniz.

Koç Burcu (22 Mart – 21 Nisan)

Koç burcu için Akik, Ametist, Lâl taşı, Hematit, Jasper, Kantaşı, Kristal Kuvars, Kyanit, Opal, Turmalin ve Yakut gibi taşlar uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Boğa Burcu (22 Haziran – 21 Mayıs)

Boğa burcu için Akik, Kristal Kuvars, Kyanit, Lapis, Pembe Kuvars, Safir, Topaz, Turkuaz, Yeşim, Zümrüt taşları tercih edilmelidir.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran )

Akik, Akuamarin, Aventurin, Krizokol, Krizopras, Peridot, Sitrin, Topaz, Turmalin, Yosunlu Akik taşlarını ikiz burçları kullanabilir.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 21 Temmuz)

Akuamarin, Aytaşı, Kristal Kuvars, Krizopras, Rodokrozit, Safir, Yakut ve Zümrüt taşlarını yengeç burcu olan kişiler kullanabilir.

Aslan Burcu (22 Temmuz – 21 Ağustos)

Aslan burcu olanlar Akik, Güneştaşı, Kaplangözü, Kehribar, Oniks, Topaz, Turmalin, Yakut ve Zümrüt taşlarını kullanabilir.

Başak Burcu (22 Ağustos – 21 Eylül)

Akik, Amazonit, Aventurin, Jasper, Kehribar, Peridot, Rutil Kruvars, Turmalin ve Yeşim taşları başak burcu olan kişiler için önerilmektedir.

Terazi Burcu (22 Eylül – 21 Ekim)

Akuamarin, Aventurin, Krizopras, Kyanit, Lapis, Malakit, Pembe Kuvars, Peridot, Topaz, Turmalin ve Yeşim taşları terazi burcu için uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Akrep Burcu (22 Ekim – 21 Kasım)

Akuamarin, Dumanlı Kruvars, Lâl taşı, Jasper, Kunzit, Obsidyen, Rutil Kruvars, Sitrin ve Yay taşlarını akrep burcuysanız tercih edebilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Akik, Ametist, Lâl taşı, Lapis, Malakit, Safir, Sodalit, Sugulit, Topaz, Turkuaz taşları uzmanlar tarafından yay burcu olan kişilere önerilmektedir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Oğlak burcu için Lâl taşı, Hematit, Malakit, Obsidyen, Oltu, Oniks, Turmalin, Yakut ve Zirkon taşlarının kullanılması yararlı olacaktır.

Kova Burcu (22 Ocak – 21 Şubat)

Akuamarin, Ametist, Lâl taşı, Kristal Kuvars, Lapis, Obsidyen, Oltu, Oniks, Zirkon taşlarını kova burcu olan bireyler kullanabilir.

Balık Burcu (22 Şubat – 21 Mart )

Akuamarin, Ametist, Aytaşı, Kalsit, Kantaşı, Kristal Kuvars, Pembe Kuvars, Sugulit taşları balık burcu olan kişiler tarafından kullanabilir.

 

Anahtar Kelimeler : Burçlar,artık,hayatımızın,vazgeçilmez,noktalarından,biri,olmayı,başarmıştır.,Gelişen,teknolojiler,ile,birlikte,burçlarımız,hakkında,daha,doğru,bilgiler,elde,edebiliyor,ve,hayat..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar