Epic Games ücretsiz oyunu duyurdu: Among Us

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.05.2021 tarih ve 11:21 saatinde Teknoloji Haberleri kategorisine yazıldı. Epic Games ücretsiz oyunu duyurdu: Among Us

makale içerik

Epic Games ücretsiz oyunu duyurdu: Among Us
Kısa Linki Kopyala

Epic Games ücretsiz oyunu duyurdu: Among Us

Among Us oyunu Epic Games Store'da ücretsiz oldu. Kullanıcılar 3 Haziran'a kadar oyunu kütüphanelerine indirebilir. İşte Among Us oyunu hakkında merak edilenler ve sistem gereksinimleri...Epic Games platformu her hafta bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Şirket bu hafta ücretsiz olarak verilecek oyunu açıkladı.

Among Us oynamak isteyen kullancıları 3 Haziran'a kadar ücretsiz olarak bu oyunu edinebilecekler. Oyunu kütüphanesine ekleyen kullanıcılar 3 Haziran'dan sonra da oyunu oynayabilecekler.

Şirket geçtiğimiz haftalarda NBA 2K212'i vermişti.

AMONG US

Among Us, 3 yıl önce piyasaya sürüldü ancak zaman içerisinde popülaritesi artmaya başladı. InnerSloth tarafından geliştirilen oyun iOS, Android ve Windows gibi birden fazla platformda oynanabiliyor.

Oyunda biri crewmate diğeri impostorlardan oluşan iki takım yer alıyor. Impostorların görevi tüm crewmateleri katlederek oyunu kazanmakken; crewmatelerin görevi ise aralarındaki impostoru bulmaktır. Köylü-vampir oyununa benzeyen Among Us’da; crewmateleri köylüler, impostorları ise vampirler olarak düşünebilirsiniz.

8 TL’lik Among Us’u; 3 Haziran 2021 saat 18.00’e kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

AMONG US MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Oldukça düşük sistem gereksinimleri olan yapım, neredeyse her bilgisayarda sorunsuz şekilde çalışıyor. Ancak yine göz atmak isterseniz oyunun sistem gereksinimleri şöyle:

İşletim Sistemi: Windows 7 SPI+
İşlemci: Intel Pentium 4 2.00 GHz
Ekran Kartı: NVDIA GeForce 510
Bellek: 1 GB
Depolama: 250 MB

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar