Facebook ve Unite.ad'ten yeni işbirliği

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.09.2021 tarih ve 11:23 saatinde Teknoloji Haberleri kategorisine yazıldı. Facebook ve Unite.ad'ten yeni işbirliği

makale içerik

Facebook ve Unite.ad'ten yeni işbirliği
Kısa Linki Kopyala

Facebook ve Unite.ad'ten yeni işbirliği

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook ve yerli influencer marketing çözüm ortağı Unite.ad, yeni bir işbirliği kapsamında içerik üreticileri ve influencer'lar için eğitim serisi başlattı.

Geçtiğimiz ay duyurulan Facebook Creator Marketing Accelerator programının da partneri olan Unite.ad ile Facebook'un birlikte hayata geçirdiği Unite.ad Creator Academy, içerik üreticilerinin ve pazarlamacıların ekosisteme daha çok hakim olmalarına ve daha başarılı iş birlikleri yapılmasına olanak sağlayacak.

Unite.ad Creator Academy'nin içerik üreticilerine sağlayacağı başlıca faydalar şöyle;

-Hedef kitleler ile daha anlamlı etkileşimler yaratılmasını sağlayacak.

-Instagram'da amaca yönelik ve sonuç odaklı stratejiler kurgulanmasına katkı sunacak.

-Yaratıcı içeriğin iletişimdeki önemini anlayarak mobil dünyanın dinamiklerine çok daha uygun içerikler üretilmesine yardımcı olacak.

Facebook Blueprint online eğitim platformu üzerinden herkese açılan Unite.ad Creator Academy için Facebook Türkiye Ticari Direktörü İlke Toptaş şunları söyledi:

"Günümüzde creatorlar, dijital içerik üreticileri, influencerlar hem tüketici yolculuklarını şekillendirmekte hem de kültüre yön vermekte çok önemli rol oynuyorlar.

Bu bağlamda, platformlarımız ile ilgili güncel kalmaları bizim için çok değerli ve gerekli. Unite.ad ile birlikte, bunun için bu platformu hayata geçirdik.”

Unite.ad'in Genel Müdürü Arman Acar ise "Unite.ad olarak ilk kurulduğumuz günden itibaren eğitime ve sektörün gelişmesine katkı sağlamayı bir kültür olarak belirledik.

Facebook ile beraber gerçekleştirdiğimiz işbirliği neticesinde, influencer'lar ve pazarlamacılara bulundukları sektörü daha iyi anlatabilecek ve yaratıcı içeriklerin geliştirilmesine ön ayak olabileceğiz."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar