Honor'un yeni kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite True incelemesi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.08.2021 tarih ve 11:10 saatinde Teknoloji Haberleri kategorisine yazıldı. Honor'un yeni kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite True incelemesi

makale içerik

Honor'un yeni kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite True incelemesi
Kısa Linki Kopyala

Honor'un yeni kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite True incelemesi

Honor'un yeni kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite True, Türkiye'de satışa çıktı. Aktif gürültü engelleme özelliği bulunan kulaklığın tek şarjla kullanımı 25 saatten fazla. Earbuds 2 Lite'ın özellikleri, menzili, konuşma kalitesi, ses kalitesi ve Türkiye fiyatı bilgileri bulabilirsiniz.

Ahmet Bal / ntv.com.tr 

Çin merkezli teknoloji üreticisi Honor'ın yeni kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite True satışa çıkıyor. Cihazı test incelemesi için 3 Ağustos tarihinden beri kullanıyorum. Bu yazıda kulaklığa dair deneyimlerimi okuyacaksınız.

Kulaklığın kutusundan bir adet USB-C kablo ile birlikte iki adet yedek kulaklık ucu çıkıyor. Bu sayede kendi kulak boyutunuza uygun başlığı seçebiliyorsunuz. Genelde standart olarak gelen orta boy kulaklık ucu benim kulağıma uyduğu için diğerlerini deneme ihtiyacı hissetmedim.

Küçük bir tasarıma sahip olan Earbuds 2 Lite True, bir kibrit kutusu büyüklüğünde. Bu da cihazı cepte taşınabilmesi açısından kullanışlı kılıyor.

Benim halihazırda daha önce satın almış olduğum biri kablosuz kafaüstü biri kablolu kulakiçi olmak üzere iki kulaklığım bulunuyor. Önceki yıllarda başka bir markanın ufak kulakiçi kulaklığını kullanmıştım ancak cihazı sevemediğim için bir arkadaşıma hediye etmiştim.

CİHAZIN KURULUMU

Earbuds 2 Lite'ı hiçbir programa ihtiyaç duymadan direkt olarak Bluetooth'la telefonunuza bağlayabilirsiniz. Ben aleti hem telefona hem evde kullandığım bilgisayara bağladım. İlk bağlantının ardından iki alette de birkaç dakikalık yavaşlama oldu. Ardından bir sıkıntı yaşamadım. Cihazı uygulama üzerinden kurduğunuzda daha fazla özelliğe ulaşabiliyorsunuz.

Honor, Huawei'den ayrılmış olsa da halen kendi ara yazılımlarını kullanıyor. O nedenle de kulaklığın bağlanacağı uygulamanın adı Huawei AI Life. Huawei yazılımları Android Play Store'da bulunmadığı için AI Life'ı Huawei'nin resmi internet sitesinden indirmek gerekiyor. Ben kurulumu manuel olarak gerçekleştirdim yani cihazın üst kapağını açtıktan sonra alta çıkan manuel olarak ekle seçeneğini kullandım ve orada HONOR Earbuds 2 Lite görseline tıkladım. Uygulamada hem cihazın hem de kulaklıkların ayrı ayrı şarj sürelerini görebiliyorsunuz.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar