JP Morgan CEO'sundan Bitcoin yorumu: 10 katına çıkabilir ama almam

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.09.2021 tarih ve 11:17 saatinde Teknoloji Haberleri kategorisine yazıldı. JP Morgan CEO'sundan Bitcoin yorumu: 10 katına çıkabilir ama almam

makale içerik

JP Morgan CEO'sundan Bitcoin yorumu: 10 katına çıkabilir ama almam

JP Morgan CEO'sundan Bitcoin yorumu: 10 katına çıkabilir ama almam

Bitcoin fiyatının gelecek 5 yılda 10 kat artabileceğini ancak kendisinin yine de alım yapmayacağını belirten JPMorgan CEO'su Jamie Dimon, "Ben gerçtekten Bitcoin'i umursamıyorum. İnsanların gereksiz yere bu konuya çok fazla zaman harcadıklarını düşünüyorum" dedi.

Bitcoin ve kripto paralara yönelik olumsuz görüşleri ile bilinen JPMorgan CEO'su Jamie Dimon, Bitcoin fiyatının gelecek 5 yılda 10 kat artabileceğini ancak kendisinin yine de alım yapmayacağını söyledi.

Hindistan medyasına açıklama yapan Dimon, "Ben gerçekten Bitcoin'i umursamıyorum. İnsanların gereksiz yere bu konuya çok fazla zaman harcadıklarını düşünüyorum" dedi.

Business Insider'da yer alan habere göre, Bitcoin'in bir noktada regüle edilmesi gerektiğini söyleyen Dimon, "Bu durumda yükseliş sınırlanabilir. Ancak bunu atlatırsa ne olacağını bilemiyorum. Umursamıyorum. Ben Bitcoin almam. Ancak bu kripto paranın gelecek 5 yılda 10 katına çıkmayacağı anlamına gelmiyor" diye konuştu.

"DEĞERİ YOK" DEMİŞTİ

Ünlü CEO, haziran ayında da yatırımcıların Bitcoin'e yatırım yapmaktan kaçınmaları gerektiğini belirtmiş, "Hiçbir varlık tarafından desteklenmeyen bir şeyin, benim fikrime göre, hiçbir değeri yoktur. Bireylere kişisel tavsiyem, bundan kaçınmalarıdır. Söylediklerim müşterilerin istemediği anlamına gelmiyor. Bu, bir firmayı nasıl yürütmeniz gerektiğiyle ilgilidir" demişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar