Samsung'un Türkiye'deki katlanabilir telefon satışları beklentileri aştı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 10.11.2021 tarih ve 15:58 saatinde Teknoloji Haberleri kategorisine yazıldı. Samsung'un Türkiye'deki katlanabilir telefon satışları beklentileri aştı

makale içerik

Samsung'un Türkiye'deki katlanabilir telefon satışları beklentileri aştı
Kısa Linki Kopyala

Samsung'un Türkiye'deki katlanabilir telefon satışları beklentileri aştı

Türkiye'de eylül ayında satışa sunulan Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3'ün satışları, gelen yoğun talep sayesinde beklentilerden daha fazla arttı.

Mobil dünyada yeni imkanların kapılarını aralayan katlanabilir cihazların popülaritesi son yıllarda hızla artıyor. Katlanabilir akıllı telefonlara artan ilgi, Samsung'un bu kategorideki en son çıkardığı Galaxy Z Serisi’nin Türkiye'deki satışlarına da yansıdı.

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir, "Katlanabilir cihaz pazarı katlanarak büyüyor. Bu cihazların sunduğu benzersiz deneyimler sayesinde, kullanıcı tabanı hızla büyümeyi başardı.

Akıllı telefon dünyasında yeni bir dönemi başlatan katlanabilir cihazlarımız Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 ile birlikte sektöre öncülük eden inovasyonlarımızı kullanıcılara sunmaya devam ediyoruz.

Kullanıcılara şıklığın yanı sıra daha fazla özgürlük ve esneklik sunan yeni nesil Galaxy Z Flip3'ün, Türkiye’de de yoğun ilgi gördüğünü belirten Murat Azdemir, "Hızlıca daha fazla ürün tedarik etmek için çalışıyoruz, yeni ürünler en kısa sürede stoklarımıza gelecek. Kullanıcılarımıza göstermiş oldukları yoğun ilgi nedeniyle teşekkür ediyoruz" dedi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar