Tim Cook'tan İstanbul paylaşımı, Elon Musk'tan 'Apple bez' göndermesi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.10.2021 tarih ve 10:35 saatinde Teknoloji Haberleri kategorisine yazıldı. Tim Cook'tan İstanbul paylaşımı, Elon Musk'tan 'Apple bez' göndermesi

makale içerik

Tim Cook'tan İstanbul paylaşımı, Elon Musk'tan 'Apple bez' göndermesi
Kısa Linki Kopyala

Tim Cook'tan İstanbul paylaşımı, Elon Musk'tan 'Apple bez' göndermesi

ABD'li teknoloji devi Apple, İstanbul'daki üçüncü mağazasını Bağdat Caddesi'nde açtı. Apple CEO'su Tim Cook açılışı Twitter üzerinden duyururken, Tesla CEO'su Elon Musk bu paylaşıma 'Apple Temizleme Bezi'ne gönderme yaparak cevap verdi.

Apple, Zorlu Center ve Akasya AVM'nin ardından İstanbul'daki 3. mağazasını Kadıköy'de Bağdat Caddesi'nde açtı. İLGİLİ HABER: APPLE YENİ ÜRÜNLERİNİ TANITTIŞirket CEO'su Tim Cook, açılışı Twitter'dan yaptığı paylaşımla duyururken "Size Apple Bağdat Caddesi'ni tanıtayım, İstanbul'daki yeni güzel mağazamız. Bu enerjik grubun bir parçası olduğumuz için sevinçliyiz ve bu spektekülar alanda müşterilerimizi karşılamak için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı.Twitter'ı son derece aktif kullanan ve sıradan kullanıcıların bile tweet'lerine sıklıkla yanıt veren Tesla CEO'su Elon Musk, Cook'un paylaşımına yanıt vermeyi de atlamadı.Apple'ın geçtiğimiz günlerde Türkiye'de de satışa sunduğu 199 liralık 'Apple Temizleme Bezi'ne gönderme yapan Musk, "Gelin Apple Temizleme Bezi'ni görün" tweet'ini attı.Apple 18 Ekim'deki lansmanda yeni ürünlerini tanıtmıştı. Tanıtılan ürünler arasında Macbook Pro, AirPods 3, M1 Pro, M1 Max, HomePod mini, Apple Music Voice Plan yer alırken, tanıtım yer almayan 'Apple Temizleme Bezi' de Apple'ın internet sitesinde 199 liradan satışa çıkarılmıştı.Apple Türkiye sitesinde bezin tanıtımı için şu ifadelere yer verilmişti: Aşındırmayan yumuşak malzemeden üretilen Parlatma Bezi, nano-texture cam dahil tüm Apple ekranlarını güvenli ve etkili bir şekilde temizler.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar