Uzaylılar yanıp sönen yıldızlarla iletişim kuruyor olabilir

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.08.2021 tarih ve 11:00 saatinde Teknoloji Haberleri kategorisine yazıldı. Uzaylılar yanıp sönen yıldızlarla iletişim kuruyor olabilir

makale içerik

Uzaylılar yanıp sönen yıldızlarla iletişim kuruyor olabilir
Kısa Linki Kopyala

Uzaylılar yanıp sönen yıldızlarla iletişim kuruyor olabilir

Gökyüzünde milyonlarca yanıp sönen yıldız bulunuyor. Bir kuantum fizikçi uzaylıların bu yıldızlarla iletişim kurduğu iddia edildi. Gelişmiş medeniyetlerin bu yıldızların ışığını kullandığı öne sürüldü.

Uzayda, Dünya'daki gibi bir yaşamın varlığı bilim insanlarının uzun süredir araştırdığı bir konu.Sonsuz boşlukla milyarlarca galaksi ve gezegen bulunuyor.İngiltere'deki Imperial College London'da görev yapan kuantum fizikçi Terry Rudolph konuya ilişkin önemli bir teori ortaya attı.Ön baskı aşamasındaki araştırmanın sonuçlarına göre yanıp sönen yıldızlar aslında birer iletişim aracı.Dünya dışı gelişmiş medeniyetler mesajlarını bu yıldızların ışığıyla iletiyor.Gelişmiş medeniyetler farklı yıldızlardan gelen dolaşık fotonları kullanıyor ve bize rastgele görünen parıldamalarla mesaj iletiyor.Kuantum fizikçi bu teorinin fizik kuralları açısından mümkün.Ancak Dünya'da yer alan medeniyet yeterince gelişmediği için insanlık halen bu mesajı anlamıyor olabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar