2021 MET Gala'da Kim Kardashian'ın yanındaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.09.2021 tarih ve 07:30 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. 2021 MET Gala'da Kim Kardashian'ın yanındaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu

makale içerik

2021 MET Gala'da Kim Kardashian'ın yanındaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu
Kısa Linki Kopyala

2021 MET Gala'da Kim Kardashian'ın yanındaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu

Kim Kardashian, 2021 MET Gala'ya yüzü dahil tüm vücudunu kaplayan bir kostümle katılmış, gecenin en dikkat çeken ismi olmuştu. Kardashian'ın yanında, benzer tarzda kıyafetiyle poz veren ve Kanye West'e benzetilen gizemli erkeğin kimliği belli oldu.

Kim Kardashian, New York’taki Metropolitan Sanat Müzesi’nde önceki gece gerçekleşen 2021 MET Gala’ya yüzü dahil tüm vücudunu kapatan bir kostümle katılmıştı. Tekbaşına poz verse de bir ara 40 yaşındaki reality show yıldızının yanında, kendisi gibi siyahlar içinde kimliği bilinmeyen bir erkek de kırmızı halıda yer almıştı.Pek çok kişi onun, Kardashian’ın boşanma aşamasında olduğu rap şarkıcısı eski eşi Kanye West olduğunu düşünmüştü. Şimdi, kırmızı halıdaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu.Kardashian’ın yanında MET Gala pozu veren kişi, Balenciaga’nın yaratıcı yönetmeni Demna Gvasalia idi."YÜZ YOK AMA HERKES ONUN O OLDUĞUNU BİLİYOR" E! News’e konuşan bir kaynak, Kardashian ile ünlü tasarımcıyı tanıştıran kişinin Kanye West olduğunu söyledi. “Kim'in bu görünüşü, yeni bir alt kültür ve moda ifadesi gibi. Logo yok, yüz yok ama herkes onun o olduğunu biliyor” diye konuştu.Kardashian, kostüm galasında uzun pelerinli bir Balenciaga tasarımı kıyafetle boy göstermiş, gecenin en çok konuşulan ismi olmuştu.Kardashian, MET Gala'dan birkaç gün önce de New York'ta görüntülendiğinde benzer tarzda yüzünü kapatan bir kıyafetle görüntülenmişti. Görünümü, MET Gala'ya bir gönderme olarak değerlendirilmişti.Tahminler doğru çıktı ve Kardashian, yeni moda anlayışını MET Gala'ya taşımıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar