47. Altın Kelebek'te Nazlı Çelik, Ayça Ayşin Turan ve Ahsen Eroğlu'na ödül

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.12.2021 tarih ve 14:03 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. 47. Altın Kelebek'te Nazlı Çelik, Ayça Ayşin Turan ve Ahsen Eroğlu'na ödül

makale içerik

47. Altın Kelebek'te Nazlı Çelik, Ayça Ayşin Turan ve Ahsen Eroğlu'na ödül
Kısa Linki Kopyala

47. Altın Kelebek'te Nazlı Çelik, Ayça Ayşin Turan ve Ahsen Eroğlu'na ödül

Bu yıl 47’ncisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Düzenlenen gecede, Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, Star ekranlarında seyirciyle buluşan Ada Masalı dizisinin başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan ve Menajerimi Ara dizisinin oyuncularından Ahsen Eroğlu ödüle layık görüldü.

Zorlu PSM’de düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödül aldığı gecenin sunuculuğunu Çağla Şıkel ve Cem Davran yaptı.Gecede Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik ‘En İyi Kadın Haber Sunucusu’ ödülüne layık görüldü.Star’ın sevilen dizileri Ada Masalı ve Menajerimi Ara’nın başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ile Ahsen Eroğlu da ödül aldı.Ada Masalı dizisinin başrolü Ayça Ayşin Turan En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görüldü.Yine Star dizilerinden Menajerimi Ara dizisinin oyuncusu Ahsen Eroğlu'na ise Yıldızı Parlayanlar ödülü verildi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar