Acun Ilıcalı'dan O Ses Türkiye açıklaması

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 20.11.2021 tarih ve 09:46 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Acun Ilıcalı'dan O Ses Türkiye açıklaması

makale içerik

Acun Ilıcalı'dan O Ses Türkiye açıklaması
Kısa Linki Kopyala

Acun Ilıcalı'dan O Ses Türkiye açıklaması

Acun Ilıcalı, son günlerde biteceği iddia edilen O Ses Türkiye hakkında konuştu. Ilıcalı, "Neden programı bitireyim? Zevk aldığım program. Jürimi seviyorum, hiç öyle huyum da yoktur" dedi.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği, jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un oturduğu O Ses Türkiye'nin reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadığı için final yapacağı öne sürüldü.Hadise’nin O Ses Türkiye’ye veda etmesinin ardından reytinglerde düşüş olduğu konusunda Ilıcalı açıklamada bulundu.Ilıcalı, "Saçma bir haber jürimizden mutluyuz. Neden programı bitireyim? Zevk aldığım program. Jürimi seviyorum, hiç öyle huyum da yoktur" diye konuştu.Ilıcalı gelen sorulara "Hadise'yi çok seviyorum. O Ses Rap'te var zaten" dedi.Geçtiğimiz günlerde Ilıcalı ile görüştüğünü açıklayan Meryem Uzerli, "Birlikte bir projemiz olabilir" demişti. Uzerli'nin bu açıklamalarının ardından daha önce reddettiği Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri olacağı iddiaları yeniden gündeme gelmiş ancak Uzerli "Jüri olarak değil. Bunun dışında dijital bir proje" diye konuşmuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar