Ada Masalı 22. yeni bölümde bebek seferberliği

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.11.2021 tarih ve 09:50 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Ada Masalı 22. yeni bölümde bebek seferberliği

makale içerik

Ada Masalı 22. yeni bölümde bebek seferberliği
Kısa Linki Kopyala

Ada Masalı 22. yeni bölümde bebek seferberliği

Başrollerinden Ayça Ayşin Turan (Haziran) ve Alp Navruz’un (Poyzar) oynadığı Star TV'nin sevilen dizisi Ada Masalı'nın 22 yeni bölüm ayrıntıları belli oldu.

Star TV'nin sevilen dizisi Ada Masalı'nın 22. yeni bölümünde Haziran ile Poyraz’ın beklenmedik bir şekilde otelde buldukları bebek, Kırlangıç Adası’nın yeni gündemi olur.Başta Haziran ile Poyraz olmak üzere herkes bebeğin üstüne düşerken Kırlangıç Adası’nda bebeğin annesini bulmaya yönelik çalışmalar başlar.Selma ve Fatih, Nehir’in İngiltere’deki okulunu karşılamanın yollarını ararken Latif ise İdil’in gidişiyle kendisini Zeynep’e ve onun hastalığına adayacaktır.Alper ve Melisa evliliklerinin ilk gününden sorunlar yaşamaya başlarken Biricik, Beyazıt’ın daha önce hiç görmediği yüzüyle karşı karşıya kalır.Sadık’ın ablası Suzan ve oğlu Okan’ın adaya gelişi, Sadık’ı zorlu günlerin beklediğinin habercisi olacaktır.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar