Ada Masalı 3. bölümüyle en çok izlenen dizi oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.06.2021 tarih ve 11:14 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Ada Masalı 3. bölümüyle en çok izlenen dizi oldu

makale içerik

Ada Masalı 3. bölümüyle en çok izlenen dizi oldu

Ada Masalı 3. bölümüyle en çok izlenen dizi oldu

Star’ın yeni dizisi Ada Masalı, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle seyircisini ekran başına kilitledi. Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un başrolü paylaştığı Ada Masalı, 3. bölümüyle en çok izlenen dizi oldu.

Star’ın yeni dizisi Ada Masalı, dün akşam yayınlanan 3. bölümüyle, AB’de 3,61 izlenme oranı, 11,45 izlenme payıyla, 20+ABC1’de ise 3,89 izlenme oranı, 11,27 izlenme payı ile en çok izlenen dizi oldu.

Ay Yapım’ın yeni yaz dizisi Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken, senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak  kaleme alıyor. ‘Ada Masalı’, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor.
ADA MASALI 3. BÖLÜM KONUSU

Haziran, Hakan’ı karşısında görünce çok şaşırır. Hakan’ın ne yapacağı kestirilemeyen tavırları Haziran’ı zor durumda bırakır. Bu sırada Eylül ve Adar’ın nişan partisi yaklaşmaktadır. Eylül, her yerin çiçeklerle donatılmasını ister. Haziran, Ada’nın tek çiçekçisine gittiğinde bütün çiçeklerin önceden alınmış olduğunu anlar. Çiçekler için İdil’le mücadele etmek zorunda kalan Haziran sonunda kendini Poyraz’la bir yolculukta bulur. Parti için her şey hazırlandığında genç nişanlı çift büyük bir kavgaya tutuşur; Haziran kavgaya Poyraz’ın söylediği bir şeyin neden olduğunu öğrenir... Poyraz ise kendini son derece haklı görmektedir. İkili bu sorunu çözmeye çalışırken Haziran’ın sırrını bir kişi daha öğrenmek üzeredir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar