Adele yeni sevgilisi Rich Paul ile ilişkisini doğruladı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.07.2021 tarih ve 09:56 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Adele yeni sevgilisi Rich Paul ile ilişkisini doğruladı

makale içerik

Adele yeni sevgilisi Rich Paul ile ilişkisini doğruladı

Adele yeni sevgilisi Rich Paul ile ilişkisini doğruladı

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele ile bir süredir birlikte olduğu iddia edilen Amerikalı basketbol menajeri Rich Paul, ilişki iddialarına karşı sessiz kalmışlardı. Ancak çift, romantik bir akşam yemeği sonrası basına samimi görüntüler vererek ilişkilerini doğruladı.

Adele ve bir süredir sevgilisi olduğu iddia edilen Rich Paul, birlikte çıktıkları romantik akşam yemeği fotoğraflarıyla ilişkilerini doğruladı.33 yaşındaki İngiliz şarkıcı ile 39 yaşındaki Amerikalı basketbol menajeri önceki gün New York’ta bir restoran birlikte yemek yerken görüldü.BİRBİRLERİNE SARILDILAR Paparazzi fotoğraflarına, Paul ile Adele’in birbirlerine sarılma anı yansıdı.Restoran çıkışında fotoğraflarının çekildiğini gören çift, neşeli pozlar vermeyi de ihmal etmedi.Adele ve Rich Paul ikilisi, temmuz ayı başında Arizona’da birlikte NBA maçı izlerken görüntülenmişti.Bu görüntüler de çift oldukları iddialarını güçlendirse de son restoran çıkışı fotoğrafları, aralarındaki samimiyeti daha net ortaya koydu.Peki dünyaca ünlü şarkıcı Adele’in yeni sevgilisi kim? Rich Paul, aralarında LeBron James, Anthony Davis, Ben Simmons ve John Wall gibi ünlü isimlerin yer aldığı basketbol yıldızlarının temsilciliğini üstleniyor.46 milyon dolarlık serveti olduğu bilinen Rich Paul, kariyeri boyunca yüksek profilli müşterileriyle 1 milyar dolardan fazla miktarda anlaşmalar yaptı.2020 yılına Forbes dergisinin yer verdiği dünyanın en güçlü 10 spor temsilcisi listesine 9’uncu sıradan girdi.MART AYINDA RESMEN BOŞANDI Adele'in, Eylül 2019'da başlayan Simon Konecki ile boşanma davası  Mart 2021'de sonuçlanmıştı. Şarkıcı, Nisan 2019’da 46 yaşındaki eşi Simon Konecki’den ayrıldıklarını ilan etmiş, beş ay sonra da boşanma davası açmıştı. Çift, boşanma için aralarındaki “uzlaşmaz farklılıkları” gerekçe göstermişti. Eski eşler sekiz yaşındaki oğulları Angelo’nun ortak velayetini almıştı.SEKİZ YAŞINDA OĞLU VAR Adele ile Simon Konecki, ilişkilerini ilk olarak 2012’de ilan etmişti. Dokuz ay sonra da oğulları Angelo dünyaya gelmişti. İkili, çok gizli tuttukları bir törenle evlenmiş, Adele 2017’deki Grammy konuşmasında, evlendiklerini doğrulamıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar