Alec Baldwin colayındaki savcı konuştu: Setteki kimse temize çıkmadı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.12.2021 tarih ve 16:00 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Alec Baldwin colayındaki savcı konuştu: Setteki kimse temize çıkmadı

makale içerik

Alec Baldwin colayındaki savcı konuştu: Setteki kimse temize çıkmadı
Kısa Linki Kopyala

Alec Baldwin colayındaki savcı konuştu: Setteki kimse temize çıkmadı

Alec Baldwin'in sette kazayla Rust filminin görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i öldürmesinin ardından konuşan savcı Mary Carmack, "Setteki kimse temize çıkmadı" dedi.

Alec Baldwin'in Western filmi Rust'ın setinde görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i yanlışlıkla öldürmesini araştıran Santa Fe Bölge Savcısı Mary Carmack-Altwies'ten konuyla ilgili konuştu.Savcı Altwies, Baldwin dahil setteki kimsenin temize çıkmadığının altını çizerek soruşturma tamamlandığında herhangi bir kişinin hakim karşısına çıkabileceğini belirtti.Yayınlanan yazılı açıklamada 'Bazı kişilerin Rust setindeki eylemleri veya eylemsizliklerinden dolayı suçlu bulunabileceği' bilgisi yer aldı.Altwies'in bu sözleri Baldwin'in ABC'deki röportajında kullandığı ifadelere cevap olarak yorumlandı.Bu davalarda uzmanlaşmış bir avukat olan Michael L. Mandell ise olay ile ilgili dava açılmasına kesin gözüyle bakıldığının altını çizdi ve hakim karşısına çıkması muhtemel isimleri açıkladı. Mandell davanın prodüksiyon şirketi, Alec Baldwin ve Rust'un diğer yapımcılarını hedef alacağını belirtti ve Baldwin'in yapımcılardan biri olmasının onun yargılanma ihtimalini artırabileceğinin altını çizdi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar