Alec Baldwin olayında silahın arkasındaki isim ortaya çıktı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.11.2021 tarih ve 09:23 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Alec Baldwin olayında silahın arkasındaki isim ortaya çıktı

makale içerik

Alec Baldwin olayında silahın arkasındaki isim ortaya çıktı
Kısa Linki Kopyala

Alec Baldwin olayında silahın arkasındaki isim ortaya çıktı

Yıldız oyuncu Alec Baldwin'in Rust filminin setinde yanlışlıkla görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i vurarak öldürdüğü kazanın yankıları sürerken, ABD basını trajedideki silahın arkasındaki ismi ortaya çıkardı.

Alec Baldwin'in hem yapımcısı olduğu hem de rol aldığı Rust isimli filmin setinde Halyna Hutchins'in ölümüne neden olan merminin silaha nasıl girdiği gizemini korurken, yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.ABD basını trajedideki sır perdesini aralayabilecek yeni belgelere ulaştı.Los Angeles Times'a sızdırılan yeni belgelere göre; Hutchins'in ölümüne neden olan silahın nereden geldiği netlik kazandı.Deneyimsiz olduğu ortaya çıkan filmin silah sorumlusunun Gutierrez-Reed'i öneren kişinin silah uzmanı Seth Kenney (51) olduğu belirtildi.Kenney'in filme bu silahı temin eden şirketin sahibi olduğu ortaya çıktı. Kenney'in bir nevi "Akıl hocası" olarak ekibe dahil edildiğini ancak kendisinin sette kimse tarafından görülmediğini belirtti. Böylelikle ölümlü kazadaki şüpheliler listesine bir kişi daha eklenmiş oldu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar