Alex Rodriguez, Ben Affleck'in eski sevgilisiyle yakınlaştı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.06.2021 tarih ve 11:34 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Alex Rodriguez, Ben Affleck'in eski sevgilisiyle yakınlaştı

makale içerik

Alex Rodriguez, Ben Affleck'in eski sevgilisiyle yakınlaştı

Alex Rodriguez, Ben Affleck'in eski sevgilisiyle yakınlaştı

Alex Rodriguez'in, Jennifer Lopez'in 17 yıl sonra eski aşkı Ben Affleck dönmesi sonrası intikam peşinde olduğu iddia edildi. Eski beyzbol yıldızının Affleck'in eski sevgilisi yapımcı Lindsay Shookus ile yakınlaştığı konuşuluyor.

Jennifer Lopez (51) ile Alex Rodriguez, yaklaşık iki ay önce yaptıkları ortak açıklama ile ilişkilerinin noktaladıklarını duyurdu. Lopez, bu ayrılıktan kısa bir süre sonra da 17 yıl önce aşk yaşadığı aktör Ben Affleck'e (48) geri döndü. Yaşanan gelişmelerin ardından Alex Rodriguez hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

PARTİDE YAKINLAŞMA

ABD basınında yer alan haberlere göre; Rodriguez'in Affleck'in eski aşkı televizyon yapımcısı Lindsay Shookus ile katıldıkları bir partide yakınlaştığı belirtildi.

"15 YILDIR ARKADAŞLAR"

Ancak Alex Rodriguez'in bir temsilcisi yaptığı açıklamada, "Onlar 15 yıldır arkadaşlar" diyerek, ikilinin arasında romantik bir şey olmadığını ifade etti.

Survivor heyecanı Galataport'ta

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar