Alex Rodriguez: Süper gerçekçi bir insanım

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 21.08.2021 tarih ve 10:05 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Alex Rodriguez: Süper gerçekçi bir insanım

makale içerik

Alex Rodriguez: Süper gerçekçi bir insanım

Alex Rodriguez: Süper gerçekçi bir insanım

Jennifer Lopez ile ayrılığı kabullenmediği konuşulan Alex Rodriguez, eski sevgilisine hediye ettiği otomobille fotoğraf paylaşıp mesajı verdi: Süper gerçekçi bir insanım.

17 yılın ardından aşkları yeniden alevlenen Jennifer Lopez ve Ben Affleck (Bennifer) çifti paparazzilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. İkilinin her adımı haber olurken; ABD'li eski beyzbol yıldızı Alex Rodriguez'in (46), eski nişanlısı unutamadığı konuşuluyor. Rodriguez'in eski aşkına yakın bir ev kiralaması ve sosyal medyadaki fotoğraflarını silmemesi de bu iddiaların gündemde kalmasına neden oluyordu.

AYRILIĞI KABULLENDİ

Ancak Alex Rodriguez'den yeni bir hamle geldi. Eski beyzbol yıldızı, Jennifer Lopez'e 2019'da doğum gününde hediye ettiği Porsche ile poz verdi. Rodriguez 140 bin dolarlık araçla olan pozunu "Süper gerçekçi bir insanım" notuyla Instagram hesabından paylaştığı ve dedikodulara noktayı koydu. Bu mesaj, Lopez'den ayrılığı kabullenmesi olarak yorumlandı.

Bu rağmen Rodriguez'in sayfasında hala Lopez ile fotoğraflarının duruyor olması dikkat çekiyor. 

Ada Masalı 10. yeni bölüm fragmanı

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar