Alfred Molina sevgilisi Jennifer Lee evlenirken gözyaşlarını tutamadı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.08.2021 tarih ve 07:35 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Alfred Molina sevgilisi Jennifer Lee evlenirken gözyaşlarını tutamadı

makale içerik

Alfred Molina sevgilisi Jennifer Lee evlenirken gözyaşlarını tutamadı

Alfred Molina sevgilisi Jennifer Lee evlenirken gözyaşlarını tutamadı

Ünlü oyuncu Alfred Molina, ikinci evliliğini 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı Jennifer Lee yaptı. Molina, düğününde duygusal anlar yaşadı ve mutluluk gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü oyuncu Alfred Molina, 83 yaşındaki eşi Jill Gascoine'yi kaybettikten tam 16 ay sonra yeniden evlendi. 68 yaşındaki Molina, Frozen filmiyle tanınan 49 yaşındaki yönetmen Jennifer Lee ile hayatını birleştirdi.Alfred Molina, törende duygu dolu anlar yaşadı. Bir bahçede düzenlenen düğünde Molina, bir ara mutluluk gözyaşlarına boğuldu.Birbirlerine sürekli sevgi gösterisinde bulunan çiçeği burnunda evlilerin bu coşkusu düğün boyu sürdü.Jennifer Lee, düğün fotoğraflarını Instagram hesabında paylaştı."BİZ ONA DÜNYAYI BORÇLUYUZ"  Jennifer Lee, kendisini Alfred Molina ile tanıştıran 36 yaşındaki oyuncu Jonathan Groff ile çekilen bir fotoğrafını da "Bu güzel, cömert ruh benim Alfred ile tanışma nedenim. Biz ona dünyayı borçluyuz" mesajını yazdı.Alfred Molina ile Jennifer Lee, 2019 yılından bu yana birlikte. Çift, 2018 yılında tanışmış, bir yıl sonra da bu tanışıklık aşka dönüşmüştü.Alfred Molina, ilk eşi Jill Gascoine ile 1986 yılında evlendi. Gascoine, geçen yıl Alzheimer nedeniyle 83 yaşında hayata veda etti. Molina ile Gascoine, bundan önce yollarını ayırıp bağımsız yaşamaya başlamış ancak evliliklerini kağıt üzerinde sürdürmüştü. Molina'nın geçen yıl ölen eşi Jill Gacsoine'den şu anda 41 yaşında olan Rachel adlı bir kızı bulunuyor.Yönetmenliğin yanı sıra senaristlik de yapan ve Walt Disney Animation Studios'un yaratıcı baş sorumlusu olan Jennifer Lee, Frozen filmiyle En İyi Animasyon dalında Oscar kazanmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar