Alina Boz: Pandemide hiçbir şeyi ertelememek gerektiğini öğrendim

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.05.2021 tarih ve 10:27 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Alina Boz: Pandemide hiçbir şeyi ertelememek gerektiğini öğrendim

makale içerik

Alina Boz: Pandemide hiçbir şeyi ertelememek gerektiğini öğrendim
Kısa Linki Kopyala

Alina Boz: Pandemide hiçbir şeyi ertelememek gerektiğini öğrendim

Oyuncu Alina Boz, verdiği bir röportajda, "Pandemide öğrendiğim en önemli şey, hiçbir şeyi ertelememek gerektiği oldu" dedi.

Alina Boz, pandemi sonrasına dair planlarını InStyle Türkiye dergisine anlattı.

22 yaşındaki ünlü oyuncu, seyahate çıkma hayalleri kurduğunu aktararak, "Uzun bir Avrupa tatiline çıkmak istiyorum. Uzun zamandır ertelediğim, görmek istediğim yerleri görmek istiyorum. Pandemide öğrendiğim en önemli şey, hiçbir şeyi ertelememek gerektiği oldu. Her zaman istediklerinizi yapmak için sınırsız zamanınız olduğunu, her şeyin sizin kontrolünüzde olduğunu düşünüyorsunuz ama bir gün geliyor, öyle olmadığını fark ediyorsunuz. Her şey yoluna girdiğinde ilk yapacağım şey, görmeyi ertelediğim yerlere gitmek olacak."

Boz, "Kendinizi izler misiniz ekranda?” sorusuna, “Hatalarımı ve doğrularımı görmek için zaman zaman izliyorum. Ama tabii bu gözle izlerken izleyici kadar keyif aldığımı söyleyemem" yanıtını verdi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar